Rodinná ovčí farma

Troskovice - Tachov 11, 512 63 Rovensko pod Troskami

Klobásy Merguez

Klobásy Merguez
 • Klobásy Merguez
 • Gurmáni a příznivci delikates. Klobásy Merguez jsme poprvé vyzkoušeli dle Tuniského receptu před dvěma lety. Vyvážený poměr jehněčího, hovězího a kůzlečího masa, bylin, koření a soli dává klobásám specifickou chuť a vůni. Klobásy jsou vhodné na gril, výborné jsou opečené na pánvi. Před grilováním se musí propíchnout jehlou na obou stranách, aby nepraskly a pak se připravují cca 4-5min jedna strana a 3 min druhá strana na 230°C na nejvyšší zásuvné úrovni v troubě - program gril, nebo lze i před grilováním marinovat v olivovém oleji se směsí česneku, tymiánu a bobkového listu a pak grilovat na uhlících z vinných listů.
  Naše nová cena
  300 Kč s DPH
  Dodací lhůta (dny) Není uváděno
  Kód položky: 014
   

  detailně

  Novinky

  Klobásy Merguez jsou v současné době velice oblíbené, my jsme vyzkoušeli originální Tuniský recept, který nemá konkurenci ve vyváženosti chuti a vůně. Tento recept jsme postupem času pečlivě doladili k dokonalosti. Klobásy se rozplývají na jazyku a pro gurmány jsou doslova zážitkem. Do našich klobás dáváme vyvážený poměr jehněčího, kůzlečího a hovězího masa, bylin a koření (česnek, máta, petržel, římský kmín, pískavice...aj ) klobásy jsou lahodné na grilu nebo jen tak opečené na pánvi.


   

  Kontakt
  Rodinná ovčí farma
  Milan Ciler
  Troskovice - Tachov 11, 512 63 Rovensko pod Troskami
  725 625 701, 774 134 881
  IČO: 455 227 58
  Troskovice

  Rodinná ovčí farma - Czech Republic, e-mail: rodinnaovcifarma@seznam.cz | Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies